MHP
57 views

MHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 22 Mart 2019

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt KARAKAYA seçim çalışmalarına katılmak üzere Erzincan’a geldi. MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katılan KARAKAYA, MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN için destek istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt KARAKAYA seçim çalışmalarına katılmak üzere Erzincan’a geldi. MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantıya MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN, İl Başkanı Salih AKSU, Merkez İlçe Başkanı Yavuz Selim İNEÇ, Ülkü Ocakları Başkanı Vasfi KARATEPE, Kadın Kolları Başkanı Serpil AYAZ, bazı ilçe ve Belde belediye Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi adayları ile kalabalık bir partili grubu katıldı.

Toplantıda ilk konuşan MHP İl Başkanı Salih AKSU, seçim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, Yapılacak seçimlerin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Daha sonra konuşan MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN ise 31 Mart seçimlerinde kazanan tarafından kendileri olacağını ifade ederek, Erzincan’da yeni bir dönemin başlayacağını dile getirdi.

Programda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt KARAKAYA ise konuşmasında 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Erzincan’da Bekir AKSUN’un kazanacağından şüpheleri olmadığını ifade ederek, Erzincan halkının desteğini beklediklerini dile getirdi.

Be Sociable, Share!
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA

Son Yorumlar

    Kategoriler

    • Kategori yok

    Resim Galerisi