MHP

Bahçeli: Hiçbir CHP’li yokken Mevlüt Karakaya yanındaydı

Meclis’teki 23 Nisan Resepsiyonu’nda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis’teki 23 Nisan... 

MHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt KARAKAYA seçim çalışmalarına katılmak üzere Erzincan’a... 

Karakaya: CHP ve HDP geçmişte de ittifak yaptı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, “Herkes biliyor ki CHP ve HDP geçmişte de ittifak yaptı, bugün de bu ittifak... 

Bu millet sahtekârlığa prim vermez

‘Sahte senetle 600 bin dolar tahsil etmeye çalıştığı’gerekçesiyle 500 bin TL para cezası verilen CHP’nin Ankara... 

Cumhur İttifakı’ndan Mamak’ta Gövde Gösterisi

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başka adayı Mehmet Özhaseki ve Mamak Belediye Başkan adayı Murat Köse,... 

67 views

MHP kenetlendi

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 12 Şubat 2019

Gölbaşı MHP Teşkilatının genişletilmiş istişare toplantısı Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’nın katılımı ile büyük bir coşku içinde gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nın genişletilmiş istişare toplantısı Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya başkanlığında büyük bir coşku içinde gerçekleştirildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, genişletilmiş istişare toplantısında yaptığı konuşmada 15 Temmuz 2016’dan sonra Türkiye’de birçok şeyin değiştiğine dikkat çekerek, yerel seçimlerin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi açısından son derece önemli olduğunu vurguladı.

Seçimlerde hem AK Partili hem Milliyetçi Hareket Partisi seçmenine hem de vatanını sevdiğini söyleyen seçmenlere büyük iş düştüğünü bildiren Karakaya “Çünkü bu herhangi bir seçim değil, ülkenin geleceğiyle alakalı bir seçimdir. MHP’den ya da AK Parti’den fark etmez; ittifakın adayları hepimizin ortak noktasıdır. Cumhur İttifakı’nın başarılı olacağına kesinlikle inanıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart’taki mahalli seçimler için tek yumruk halinde çalışmalarına devam edecektir” dedi.

GÖLBAŞI GÖZBEBEĞİMİZDİR
Cumhur İttifakının Gölbaşı’ndaki MHP’li Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek de, konuşmasında, “Gölbaşı’mız hepimizin gözbebeği bir ilçe. Bu güzel ilçeyi geliştirmenin ve hayallerimizdeki Gölbaşı’na ulaşmanın yolu sadece birlik ve beraberlikten geçer. Birbirimizi Allah rızası için sevip, saygı ile muamele edip, bu memleket için çalışacak ve mutlaka başaracağız” diye konuştu.

PEHLİVAN’IN KONUŞMASI
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan da, genişiletilmiş istişare toplantısında yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakının ruhuna bağlı kalarak seçim sürecini başarılı bir şekilde sürdürdüklerini ifade etti. Pehlivan, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin öneminin farkında olduklarını, bunun için de gece gündüz çalıştıklarını bildirdi.

GENİŞ ÇAPLI KATILIM
Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı genişletilmiş istişare toplantısına MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, Hasan Oğuz Öbekçi, Gökhan Ağdemir, Merkez Disiplin Kurulu üyesi Duygu Kurban Gözüoğlu, Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Ülkü Ocağı Başkanı Yasin Dinçer, eski ilçe ve ocak başkanları, belediye meclis üyesi aday adayları, mahalle temsilcileri ve kalabalık bir teşkilat mensubu katıldı.

Be Sociable, Share!
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA

Son Yorumlar

    Kategoriler

    Resim Galerisi